Zaterdag 19 januari was het koud!

Zaterdag 19 januari was het koud genoeg om op het vennetje een potje ”bezemhockey” te houden. Niet met zijn allen tegelijk op het ijs, want daar ontstonden wakken door.Gelukkig hield het ijs het niet heel lang zo dat we binnen onze opkomst verder kon gaan lekker warm dus! Jassen uit en mutsen af, tijd voor wat actie en reactie!
De scouts mochten in een groepje vanuit ieder een eigen hoek van de blokhut een baan bouwen met spullen. Het doel: een bel laten rinkelen die in de gang hing. Alle spullen werden gebruikt, bankjes rechtop gezet om als domino stenen te laten vallen of katrollen die ballen weg moesten laten rollen. Kortom een erg uitdagende maar moeilijke opdracht.Natuurlijk kon de leiding het niet laten ook mee te doen en de uitdaging aan te gaan. Uiteindelijk ook de enige die het wel gelukt is! Dat bewijst maar weer een ding, de leiding is in alles goed en heeft altijd gelijk!

Tot op Winterkamp, hier gaan we heerlijk relaxen!